Kurz dosahování cílů

 

O čem sníte? Co skutečně chcete?

Ať je náš život sebevíc spokojený, snad každý z nás má nějaké sny, touhy, cíle. Může to být cokoliv. Někteří touží vyřešit otázky, spojené s prací a financemi, jiní by rádi udělali něco pro rozkvět partnerského vztahu. Někdo chce zhubnout a jiný se podívat do Thajska. Často toho ale pro dosažení našich cílů příliš neděláme. Pak není divu, že jsme tam, kde jsme.

 

Proč za svými cíli nejdeme? 

Obvykle proto, že máme „dost jiných starostí“. Chodíme do práce nebo se staráme o děti. Řešíme věci jako uvařený oběd nebo kapající kohoutek. V lepším případě jedeme s dětmi na výlet. Někdy se unaveně sesuneme do křesla nebo na židli a sledujeme televizi nebo surfujeme na Internetu. A někdy nám pro samé povinnosti nezbývá čas ani na trochu odpočinku.

 

K čemu to vede?

Vede to k tomu, že na naše sny a cíle padá prach. Ustupují dnes uvařenému obědu a dalším věcem, které se opakují pořád dokola. Náš život se nemění. Jedeme si svou rutinu den za dnem. Možná si občas povzdechneme, že by to opravdu chtělo větší dům, lepší práci, víc peněz, lepší komunikaci doma, ale není čas a síla s tím něco udělat. Život nám protéká mezi prsty a přitom nevypadá tak, jak bychom si ho představovali.

Pokud ale nic neuděláme, nemůžeme očekávat změnu.

 

Jak z toho ven?

Tuto otázku jsem si položila před víc než dvěma lety, když jsem začala řešit možnost změny práce po mateřské. Tehdy jsem začala budovat svůj projekt Průvodkyně na Cestě. Krůček po krůčku, článek po článku. Po večerech. Mezi kojením a přebalováním. Za tu dobu jsem se toho spoustu naučila. Vybudovala jsem na Facebooku komunitu o téměř 900 členech (děkuji, pokud jste její součástí. Pokud ne, jste na mé facebookové stránce Průvodkyně na Cestě vítáni). Začala jsem poskytovat osobní konzultace. Napsala jsem brožury o pánevním dnu a o očkování (o nemocech, proti kterých se v ČR očkuje). Každá z nich má přes 900 stažení. Obě brožury a něco navíc si můžete zdarma stáhnout. Nyní dopisuji elekronickou knihu o víc než 150 stranách (opět o očkování). Miluji, co dělám a dělám, co miluji. A to při péči o děti.

 

Co můžete udělat Vy?

Připravila jsem si pro Vás kurz, který Vám se změnami pomůže. Je udělaný právě pro lidi, kteří nemají čas. Obsahuje 14 každodenních úkolů, jejichž vypracování Vám zabere přibližně 15 minut. A to je doba, kterou si najít můžete! Žádné výmluvy 😉

Úkoly jsou postaveny tak, abyste si udělali ve svých cílech jasno a pak jich krok za krokem začali dosahovat. Věřte, že je vhodný i v případě, že ve svých cílech ještě nemáte jasno – tedy pokud víte, že chcete něco změnit, ale ještě nevíte, co přesně. Pokud by pro Vás měl být pocit, že nevíte, co chcete, překážkou, můžete si své touhy a cíle ujasnit díky pracovním listům.

Vstupte do kurzu a začněte pracovat na svých cílech krok za krokem.      

 

Sledujte mě

Průvodkyně na Cestě

Petra Holubová vystudovala fyzioterapii na Univerzitě Palackého. Od roku 2006 se zabývá alternativní medicínou, osobním rozvojem, motivací, meditacemi a vztahy. "Věřím, že máme možnost volby."
Průvodkyně na Cestě
Sledujte mě