Podporované projekty

Podporované projekty

Na této stránce najdete projekty, které mě zaujaly a se kterými spolupracuji. Více informací se dozvíte po kliknutí na název projektu nebo na obrázek.

Kurzy pro radost

Kurzy pro radost nabízejí možnost rozšířit si obzory v různých oblastech. Ať už je to zdraví, byznys, osobní rozvoj, technologie a nebo jsou to kurzy týkající se mateřství. Najdete zde jazykové kurzy i zájmové (fotografování, kreslení pravou mozkovou hemisférou atd.). Každý kurz obsahuje lekce zdarma, po jejichž absolvování se rozhodnete, jestli si ho chcete zakoupit. Najdete tu tedy víc než 180 bezplatně přístupných videí.

kurzy pro radost

Naplňte misky – pesweb

Na těchto stránkách je možné prostřednictvím kliknutí na reklamu každý den podpořit nákup krmiva pro psí útulky.

podpora psích útulků

Cetros

Stránky hypnoterapeuta Libora Činky. V mládí se potýkal s poruchami učení. V dospělosti se začal věnovat studiu mozku, díky čemuž se umístil na 4. místě ve Světové olympiádě paměti. Věnuje se hypnóze a neurolingvistickému programování. Nabízí jazykové kurzy z hypnózou, kurzy rychločtení, hypnotické nahrávky pro úspěch a další.

Online jazyky

Jazykové kurzy online. Před výběrem kurzu je možné si udělat rozřazovací test, díky kterému zjistíte doporučenou úroveň kurzu.

Vratné peníze

Peníze zpět z nákupů na Internetu. 50 Kč za registraci.

Audiotéka

E-shop s audioknihami. Líbí se mi zejména sekce s pohádkami, kde najdete široký výběr titulů od klasiky jako Malý princ, Děti z Bullerbynu nebo Mach a Šebestová, ale i moje oblíbené Buddhovy pohádky.

V sekci Osobní rozvoj pak najdete tituly jako Čtyři dohody nebo Konec prokrastinace. Obchod nabízí i další sekce. Sortiment je skutečně široký a každý si tu najde to svoje.

Fobo

Prostor pro nabídku vlastních služeb nebo výrobků. Nabídněte tu to, co umíte a nebo využijte nabídku ostatních.

Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu
Sledujte mě
Nejnovější příspěvky od Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu (zobrazit vše)